Z życia firmy mateco

27.11.2019 - mateco mecenas kultury

"Zrodzeni do szabli"

mateco jako przyjaciel zamku Gniew i Chorągwi Kociewskiej wręczało na pokazie przedpremierowym w dniu 09.10.2019 Album z zdjęciami "Vivat Vasa 2019" twórcom i mecenasom filmu: "ZRODZENI DO SZABLI".
„W dziejach Polski szabla od wieków zajmuje wyjątkowe miejsce. Jest elementem naszego hymnu, narodowej dumy, codziennej kultury i języka, najcenniejszą pamiątką rodzinną. Nie ma drugiej broni, która silniej kojarzyłaby się z chwałą polskiego oręża i stanowiła symbol rozpoznawalny na całym świecie. Nie ma, poza Japończykami, drugiej nacji, która taką estymą obdarzyłaby oręż” – tłumaczy Janusz Sieniawski, szermierz, jeden z pomysłodawców projektu „Zrodzeni do szabli”.
www.historytv.pl/programy/zrodzeni-do-szabli
mateco poleca premierę filmu fabularno-dokumentalnego "Zrodzeni do szabli" w telewizji HISTORY we wtorek, 10 grudnia o godz.21:00

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski