Z życia firmy mateco

19.11.2019 - Świąteczne ozdoby

mateco & wystrój bożonarodzeniowy

Świąteczne dekoracje, wystroje ulic i galerii w bożonarodzeniowe akcenty wchodzą w ostatnią fazę, już za tydzień adwent...
Okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia tuż tuż.. Jeszcze czas by wynająć podest ruchomy mateco do prac na wysokości. Zadzwoń  32/ 32 32 032!

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski