Aktualności z życia firmy mateco

Poszerzaj horyzonty z mateco. Zawsze świeże komunikaty, informacje, wydarzenia, targi, imprezy, inicjatywy mateco, aktualności z życia firmy mateco

20.04.2020 - Szkolenia

Komunikat

W związku z decyzją UDT o wstrzymaniu przeprowadzania egzaminów uprawniających do uzyskania uprawnień do obsługi podestów ruchomych przejezdnych i wózków widłowych  informujemy, że  wstrzymujemy do odwołania organizowanie szkoleń i przeprowadzanie egzaminów w naszych oddziałach. 
Za niedogodności powstałe nie z naszej winy przepraszamy.
Więcej informacji telefonicznie udziela dział szkoleń tel. 32 32 32 024

 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski