Oferta pracy mateco

Do naszego oddziału mateco Lublin poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik serwisu

Zadania:

  • naprawy oraz bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie o profilu: technika/automatyka/elektronika mechanika

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw urządzeń hydrauliki siłowej oraz elektrycznych urządzeń sterowania

  • prawo jazdy kat. "B"

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

  • pakiet medyczny

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

  • wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe warunki, prosimy o nadsyłanie ofert na adres Marek.Tekiela@mateco.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź.zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania."

mateco podesty ruchome Sp. z o.o.
ul. Murarska 27
43-100 Tychy