Kontaktas su „mateco“

Kontaktinė forma su „mateco“

Pildant žemiau esančią formą galite lengvai susisiekti su „mateco“. Taip pat su malonumu suteiksime profesionalių patarimų pas Jus, vietoje. Paruošime Jums geriausią pasiūlymą be jokių įsipareigojimų, kuris išspręs galimas problemas dirbant aukštyje.

Taip pat mielai padėsime, jei turite bendrų klausimų apie „mateco“ platformas. Tiesiog atsiųskite formą su klausimu!

Norėdami sužinoti apie nuomą, galite panaudoti nuomos formą.

locations

Papildykite

Contact request  Rental Request
Ponia   Ponas
* privaloma

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski