UDT mokymo užklausa

Mokymo sritis ir reikiamų įgaliojimų tipas turėtų būti iš anksto suderintas su mūsų mokymo skyriumi. Išsamią informaciją apie kursus ir jų datas rasite visuose „mateco“ filialuose ir mokymo skyriuje paskambinus tel. +48 32 22 33 032

Turite klausimų apie mokymus? Siųskite neįpareigojančią užklausą mūsų patarėjui.


Ponia   Ponas
* privaloma

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski