„mateco“ pasaulyje

560000

nuomos sutarčių per metus skaičius

160

skyriai 17 šalių

40000

įrangos parke

Pardavimo ir nuomos srityje „mateco“ pirmaujantis  tiekėjas - specializuojasi mobiliųjų platformų, krautuvų ir kitų techninės priežiūros paslaugų bei mokymų paslaugų srityje. Kalbant apie nuomą, mes siūlome didžiausią mobiliųjų platformų parką. Mūsų mašinų parką sudaro apie 40 000 įrenginių 160 vietų Europoje, taip pat Panamoje, Čilėje ir Meksikoje.

Mūsų sėkmės paslaptis - platus filialų tinklas visoje Europoje ir augantis filialų skaičius Pietų Amerikoje.

Kur mūsų klientui mūsų reikės ten mes ir esame.

Visame pasaulyje siūlome specializuotas logistikos paslaugas, taip pat „Special Equipment“ įrangą.

Visame pasaulyje sprendžiame su aukščio pasiekimu susijusias problemas:  saugai, greitai, arti ir patikimai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Special Equipment“, spustelėkite čia.

Jei jus domina nuoma visame pasaulyje, susisiekite su mūsų tarptautiniu biuru /International Rental:

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski