Naudotus keltuvus

„Mateco“ mobiliųjų platformų nuomos parkas nuolat atnaujinamas. Turime jauniausią rinkoje nuomojamą parką. Taigi mūsų mašinų parke visada yra puikios kokybės naudotų darbo keltuvų, kuriuos parduodame patraukliomis sąlygomis. Geriausias pasiūlymas - naudotų „mateco“ mobiliųjų platformų pardavimas.
Jums reikia standartinės darbo platformos? O gal ieškote kažko ypatingo? Tikrai tai rasite mūsų naudotos įrangos portale - used equipment portal.

Kada turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti naudotą keltuvą?

 PirkimasNuoma
Projektų vykdymo vietosviena vietadaug vietų
Projektų sudėtingumasmaža įvairovėdidelė įvairovė
Naudojimo intensyvumasnuolatinė veikla

projektinė veikla

Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų pasiūlymą - naudotų „mateco“ mobilių platformų pardavimas?

  • mobiliosios platformos
  • šakiniai krautuvai
  • krovikliai
  • sandėlio įranga
  • kita įranga

 

Naudotų keltuvų pardavimo pasiūlą.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski