Aktualności z życia firmy mateco

Poszerzaj horyzonty z mateco. Zawsze świeże komunikaty, informacje, wydarzenia, targi, imprezy, inicjatywy mateco, aktualności z życia firmy mateco

14.02.2020 - 1% podatku

Pomóż potrzebującym, to nic nie kosztuje

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza

Przekaż 1% podatku i wzmocnij mobilne zespoły jedynego na Podlasiu Hospicjum Domowego. Dzięki Darczyńcom, takim jak Ty, lekarze i pielęgniarki odwiedzają podopiecznych w domach, wykonują podstawowe badania oraz zabiegi rehabilitacyjne i medyczne, dostarczają leki, sprzęt, środki higieniczne, dają wparcie psychiczne i emocjonalne. 

1% Twojego podatku jest przeznaczone na opiekę nad osobami starszymi i obłożnie chorymi:

KRS 0000328837

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski