Aktualności z życia firmy mateco

Poszerzaj horyzonty z mateco. Zawsze świeże komunikaty, informacje, wydarzenia, targi, imprezy, inicjatywy mateco, aktualności z życia firmy mateco

08.02.2020 - mateco & bal

Bal Charytatywny na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza

Po raz kolejny firma mateco podesty ruchome wspiera aukcję dobroczynną. Przeznaczamy na licytację cenne pamiątki oraz świetnie się bawimy podczas balu charytatywnego w Pomigaczach.
Fundacja zbiera pieniądze na budowę obiektu stacjonarnego. Fundacja działa na Podlasiu, dokładnie jej siedziba mieści się w Michałowie. Fundacja prowadzi hospicjum domowe, swą opieką obejmuje ludzi w podeszłym wieku, schorowanych i nieuleczalnie chorych, przebywających w swoich domach. W regionie brakuje hospicjum stacjonarnego. Rejon Podlasia charakteryzuje się słabo rozwiniętą infrastrukturą, w szczególności trudnym dostępem do opieki medycznej, co dodatkowo potęguje niski poziom życia mieszkańców. W ubiegłym roku fundacja rozpoczęła budowę hospicjum stacjonarnego, na ten cel zbiera pieniądze w różny możliwy sposób. Kierownikiem Hospicjum, oraz Prezesem HPE jest Paweł Grabowski – lekarz, specjalista medycyny paliatywnej, bardzo charyzmatyczna osoba, pisarz.

 

 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski