Aktualności z życia firmy mateco

Poszerzaj horyzonty z mateco. Zawsze świeże komunikaty, informacje, wydarzenia, targi, imprezy, inicjatywy mateco, aktualności z życia firmy mateco

25.06.2020 - Pasja mateco

Pomoc strażakom

Jedną z pięciu wartości naszej firmy, którymi się kierujemy jest „pasja”. Pasja towarzyszy również trudnej misji strażaków ochotników, którzy cały czas czuwają nad naszym bezpieczeństwem. To ich wielka pasja sprawiła, że na prośbę Prezesa OSP Sulęczyno – dh Roberta Roda, nasza firma postanowiła wesprzeć jednostkę Ochotniczej Staży Pożarnej w Sulęczynie. Zakupiliśmy 2 kpl. ubrań specjalnych typu NOMEX, które zostały przekazane „na ręce” Sekretarza OSP Sulęczyno – dh Andrzeja Roda. Strażakom, życzymy aby dalej z pasją wykonywali swoją społeczną misję zgodnie ze swoim mottem - „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski