22.02.2021 - 15 LAT mateco WARSZAWA

Świętujemy Jubileusz obecności na rynku

Warszawski oddział mateco jest obecny 15 lat na rynku. 

W oddziale prowadzony jest wynajem, serwis oraz szkolenia na obsługę podestów ruchomych. Nasi koledzy prowadzą obsługę z oddziału zlokalizowanego w Łazach na Alei Krakowskiej 186a.

Jeśli chcecie skontaktować się z doradcami techniczno handlowymi działającymi na terenie Mazowsza zapraszamy do kontaktu mailowego:

warszawa(at)mateco.pl

lub telefonicznego. W poniższym linku szczegóły kontaktu:

dane kontaktowe mateco Warszawa

 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski