18.03.2021 - International Access Rental Company of the year

iapa dla grupy mateco!

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy nagrodę iapa Award dla "International Access Rental Company of the year".

Nagroda została przyznana całej grupie mateco i jest uhonorowaniem naszych globalnych działań, takich jak ekspansja placówek naszej firmy na całym świecie, widoczność naszej międzynarodowej marki w Europie i Ameryce Południowej, a także nasz wkład w bezpieczeństwo realizowany poprzez dużą liczbę szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, które prowadzimy na całym świecie.

 

 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski