06.08.2021 - Przejęcie firmy Debru przez mateco Holandia

Pragniemy Państwa poinformować o przejęciu firmy Debru przez mateco Nederland. Firma Debru, specjalizuje się w wynajmie pojazdów ciężarowych, działa głównie w Holandii, ale również w Niemczech i Belgii. 
 
Debru pierwotnie składało się z dwóch działów; działu wynajmu pojazdów ciężarowych i działu wynajmu płyt drogowych. Mateco przejmuje tylko dział wynajmu pojazdów ciężarowych. Dział ten posiada flotę 10 podestów montowanych na ciężarówkach oraz 17 osobowy zespół pracowników, który zostanie zatrudniony w mateco Nederland
 
Łączna flota podnośników na ciężarówkach mateco Nederland będzie teraz liczyła 16 zwyżek od 40m do 75m, co sprawi, że mateco Nederland stanie się jedną z wiodących firm wynajmujących pojazdy ciężarowe w Holandii. 
 
Gratulujemy mateco Nederland!
 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski