12.02.2021 - Skoki narciarskie w Zakopanem

mateco pod Wielką Krokwią

W Zakopanem już gorąca atmosfera. O godzinie 16:00 rozpoczną się kwalifikacje do sobotniego konkursu. W kwalifikacjach wystąpi aż jedenastu Polaków a do zawodów w Polsce zgłoszono łącznie 55 zawodników. Kamery już ciężko pracują byście bezpiecznie mogli zobaczyć transmisję zawodów przed odbiornikami tv!

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski