25.09.2020 - Tesla kontra mateco

Budowa Grünheide pod Berlinem

Pamiętacie nasz ubiegłotygodniowy rajd mateco kontra TESLA.

Pierwsza fabryka Tesli w Niemczech powstaje w Grünheide pod Berlinem.

mateco jest firmą międzynarodową posiadającą oddziały w ponad 150 lokalizacjach na całym świecie. W Niemczech mateco oferuje wynajem z 60 oddziałów.

Jeśli pracujesz za granicą, wszystkie tematy związane z wynajmem sprzętu możesz załatwić u nas w Polsce, w języku polskim, zorganizujemy za Ciebie wszelkie formalności prosto i szybko!

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski