09.10.2020 - Tydzień Bezpieczeństwa

Budowa Muzeum Historii Polski

Od 05 października rozpoczął się Tydzień Bezpieczeństwa na wszystkich budowach Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Tegoroczne hasło przewodnie to "Drużyna, bezpiecznie się trzyma"
mateco podesty ruchome dbając o Klientów i mając na uwadze ich bezpieczeństwo przeprowadza szkolenia z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości. Akcja miała miejsce m.in. na terenie budowy Muzeum Historii Polski, szkolenie przeprowadzono dla firmy Budimex S.A.  

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski