24.07.2020 - XXI Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych

mateco oddzia? Rzeszów

mateco & Automobil Klub Rzeszowski & Rajd Pojazdów Zabytkowych
Mieli?my okazj? zobaczy? sporo naprawd? wystrza?owych pojazdów, próba sprawno?ciowa w Lubeni i w Niebylcuzwiedzanie schronu kolejowego w St?pinie, zwiedzanie Muzeum Silników Stacjonarnych i Techniki Rolniczej w Konieczkowej, konkurs elegancji... i wiele innych motoryzacyjnych smaczków...w tym pierwsze miejsce w konkursie YOUNGTIMER dla naszego Abartha mateco!!!!

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski