Najwyższa jakość usług mateco

Jakość zawsze była i jest celem mateco

Jako usługodawca staramy się nieustannie o polepszenie jakości usług celem spełnienia coraz większych wymagań naszych klientów. Dotycz to zarówno doradztwa, procesu obsługi klienta, wykonywania zleceń wynajmu podnośników, sprzedaży zwyżek, szkoleń jak i usług serwisowych podestów ruchomych.

Nasze podesty ruchome odpowiadają wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów. Na bieżąco wymieniamy sprzęt na coraz nowocześniejszy, pochodzący wyłącznie od renomowanych producentów i z bogatym wyposażeniem. Z roku na rok inwestujemy w coraz nowocześniejszą technikę dostępu do prac na wysokości oraz serwis mateco.

Nasze motto i nasz cel to całkowita dominacja jakości w służbie naszych klientów.

Przy wyborze naszych dostawców mamy na względzie wybór tylko takich, którzy są w stanie spełnić nasze najwyższe rygorystyczne wymagania jakościowe.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski