Your better way up

Znajdź ofertę pracy w mateco

Przedsiębiorstwo jest tak profesjonalne, jak profesjonalni są jego pracownicy. W mateco stwierdzenie to jest znane bardzo dobrze. Wiemy, że bez odpowiedniego zespołu pracowników i ich zaangażowania, sukces firmy nie jest możliwy.

Dysponujemy nowoczesną strukturą organizacyjną, dajemy naszym pracownikom możliwość aktywnego udziału w jej kształtowaniu. Jesteśmy profesjonalnym pracodawcą, gwarantujemy rodzinną atmosferę i zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego. Jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozbudowującą sieć swoich oddziałów oraz zakres oferowanych usług.

Jeśli szukasz pracodawcy z perspektywą stabilnej pracy na przyszłość w rozwijającej się firmie i oczekujesz przyjaznego środowiska pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski