Newsletter mateco dla miłośników podestów ruchomych

Zapisz się do newslettera:

W newsletterze mateco znajdziesz zawsze aktualne promocje, ekskluzywne oferty, akcje rabatowe oraz ciekawostki o podnośnikach mateco. Bądź na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w pracy na wysokości!

Więcej informacji na temat wysyłki newslettera mateco za pośrednictwem MailChimp można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję polkitykę prywatności

W każdej chwili możesz anulować subskrybcję klikając "Anuluj subskrypcję" w stopce każdego mailingu lub wysyłając bezpośrednio maila na adres marketing@mateco.pl. Każdą informację będziemy traktować z troską i szacunkiem.

mateco

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski