Zgoda na otrzymanie faktur mateco drogą elektroniczną

Oświadczenie

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.01.2019, firma mateco podesty ruchome sp. z o.o. wprowadziła usługę wysyłania faktur w formie elektronicznej. Faktury będą wysyłane, na wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej, w formie PDF z adresu eFaktury.NoReply@mateco.pl

Usługa wysyłki elektronicznych faktur jest darmowa i ma zastąpić wysyłanie faktur pocztą tradycyjną. Aby otrzymać z mateco podesty ruchome sp. z o.o. faktury w opisanej wyżej formie, wystarczy wysłać na niniejszego emaila załączając skan wypełnionego formularza zgody.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski