Lider na rynku techniki dostępu do wysokości

Grupa mateco jest jednym z wiodących dostawców podnośników. Obecnie nasza flota obejmuje ponad 2.150 podnośników roboczych w ponad 700 różnych wersjach. Urządzenia wynajmujemy w ponad 150 miejscach w Europie, Panamie, Chile. Nasza firma funkcjonuje w ramach międzynarodowej grupy mateco od 1973 roku. Przez dziesięciolecia obecności na rynku europejskim wyznaczamy trendy w branży wynajmu sprzętu na wysokości.

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. działa prężnie na polskim rynku od 1998 roku. Jesteśmy prekursorem w upowszechnianiu techniki dostępu do prac na wysokości w naszym kraju. Przez lata działalności w Polsce stale umacniamy pozycję niedoścignionego lidera.

Nasza flota składa się z:

  • nożycowych oraz teleskopowych podestów ruchomych
  • ładowarek teleskopowych
  • podestów na przyczepach
  • pojazdów specjalnych

Oferujemy zaawansowane technologicznie samojezdne urządzenia do prac na wysokości od 4 do 57 metrów, zapewniając klientom komfort i bezpieczeństwo. Naszym znakiem firmowym jest fachowa i profesjonalna opieka nad Klientem na każdym etapie realizaji zlecenia.

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Należymy do elitarnego grona klubu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się w Polsce firm. Jesteśmy wyróżnieni przez Ministerstwo Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego za współpracę w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkład w rozwój gospodarczy Polski. Za najwyższe standardy bezpieczeństwa otrzymaliśmy tytuł Lidera Bezpieczeństwa Technicznego rankingu Urzędu Dozoru Technicznego w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.


mateco certyfikowanym ośrodkiem szkolenia UDTmateco Liderem Bezpieczeństwa Technicznegomateco Gazelą Biznesu

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski