Podesty ruchome mateco dla wszystkich branż

mateco - Tak wszechstronny jak Twój dzień roboczy

Każda firma i każda branża jest inna. Każde zlecenie wynajmu podestu rozpatrujemy indywidualnie. Z ponad 700 różnych wariantów podnośników jesteśmy w stanie dobrać urządzenia idealnie dopasowane dla każdego rodzaju prac na wysokości. Przekonaj się sam jak konkurencyjni jesteśmy w zaspokojeniu potrzeb naszych klientów. Oprócz podestu ruchomego potrzebujesz wózka widłowego, dźwigu - wszystko zorganizujemy kompleksowo, ponieważ stale współpracujemy z licznymi partnerami handlowymi.
Firmy sukcesu nie mają czasu do stracenia. Dlatego wszystkie prace konserwatorskie i instalacyjne zwykle odbywają się podczas trwającego procesu produkcyjnego. W wysokich halach produkcyjnych stosowanie tradycyjnych drabin szybko okazuje się niewystarczające. Podesty ruchome mateco potrzebują niewiele miejsca do pracy, są małe i lekkie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do prac w ograniczonych przestrzeniach. Dzięki zoptymalizowanym technologiom, nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach, łatwo i skutecznie pracują podesty ruchome mateco. Nie ma konieczności robienia kosztownych przerw w produkcji.
Udział branży budowlanej w gospodarce jest bardzo wysoki. Klienci muszą efektywnie i bezpiecznie pracować - jednocześnie dążąc do obniżenia kosztów. Nic więc dziwnego, że od lat renomowane firmy z branży budowlanej polegają na technice prac podnośników ruchomych mateco. Również znane firmy z branży konstrukcji stalowych i budowy hal mogą w pełni na nas polegać. Na pytanie dlaczego korzystacie z podnośników mateco, uzyskujemy szybką odpowiedź: ponieważ dzięki technologii dostępu do wysokości firmy mateco możemy łatwo i szybko łączyć ze sobą stalowe i betonowe elementy konstrukcyjne nawet na bardzo dużej wysokości.
Czy na elewacji zewnętrznej wymieniasz okna, czy w piwnicy naprawiasz instalacje elektryczne, czy może zakładasz rolety słoneczne w wysokim holu, czy zwyczajnie tylko musisz wymienić żarówki nad taflą basenu - wysokie budynki mają wysokie wymagania serwisowe i konserwacyjne. Twoim partnerem do wszystkich tych skomplkowanych zadań jest mateco. Nasze podesty ruchome optymalnie wspomogą Twoich pracowników w pracach na wysokości. Wysokość robocza 57 metrów i zasięg boczny 25 metrów może rozwiązać większość problemów z dostępem do wysokości, oszczędzając koszty. Nawet jeśli teren jest nieprzejezdny a podłoga delikatna.
Podesty ruchome mateco są niezastąpionym pomocnikiem dla prac w ogrodzie i leśnictwie. Klienci szczególnie doceniają ogromną elastyczność i możliwości zastosowań naszego sprzętu. Ponieważ z wysokości 57 metrów można rozwiązać większość problemów z trudnym dostępem - bezpiecznie, niezawodnie i oszczędnie. Teren jest nieprzejezdny i podłoże zbyt delikatne? W takich przypadkach proponujemy bardzo elastyczne podesty ruchome o napędzie gąsienicowym. Podnośniki takie mogą pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia nawet do 30%.
Podstawą trwałego sukcesu na rynku telefonii komórkowej jest rozbudowana sieć na jak największym obszarze. Jeśli chcesz rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej musisz wiedzieć gdzie rozlkować nadajniki by móc nadawać bez zakłóceń. Konieczne jest umieszczenie nadajników w różnych, zazwyczaj wysoko usytuowanych punktach. To wszystko brzmi bardzo skomplikowanie, ale nie jest.
Film bez chwil napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji jest nudny. Zupełnie inaczej jest z produkcją filmu: tutaj w miarę możliwości należy unikać emocji i nieprzyjemnych niespodzianek. Czas to pieniądz - takimi zasadami kierują się czołowi producenci filmowi, dziennikarze relacjonujący wydarzenia sportowe oraz firma mateco. Za co klienci szczególnie nas cenią? Za naszą terminowość i wysoką jakość. I to już od wielu lat. Podesty ruchome mateco sprawdzają sie w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych, relacjach sportowych, jako lokalizacja kamer na dużych wysokościach oraz wsparcie systemów oświetleniowych. Ponadto, podnośniki są używane jako skuteczny środek w instalacji oświetlenia i sprzętu nagłaśniającego, montażu scen, scenografii itp. podczas przygotowań do eventów i imprez plenerowych.
Mycie fasad, mycie okien w budynkach biurowych, prace porządkowe w wysokich halach fabrycznych - zwykłe drabiny, rusztowania przestają być wystarczające. Mateco oferuje elastyczne i mobilne rozwiązania. Prace porządkowe można przeprowadzić nie wychodząc z podestu ruchomego. Od wejścia do budynku biurowego do ostatniego piętra na poddaszu, od posadzki przemysłowej na hali produkcyjnej do loga na dachu budynku- wszystko jest nieskazitelnie czyste. Nieskomplikowane rozwiązania jakie oferuje firma mateco w dostępie do wysokości mają ogromne znaczenie również w zatłoczonych centrach miast, przy wysokich fasadach albo ogromnych halach przemysłowych. Kto chce efektywnie i bezpiecznie pracować, ten potrzebuje mateco!
Nośniki haseł reklamowych często usytuowane są w trudno dostępnych miejscach. To może być telebim na ruchliwych skrzyżowaniach ulic, duży neon na dachu budynku lub reklama na stadionie piłkarskim. Szybko okazuje się, że drabina jest za niska a budowa rusztowań zbyt czasochłonna. Konieczne jest zastosowanie rozwiązania szybkiego, łatwego i bezpiecznego. Mateco wspiera Was w takich zadaniach. Nasz sprzęt jest niezawodny, wyposażony standardowo we wszystkie dodatki, których możecie potrzebować. Zadzwoń do nas, my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.
Dzięki zaawansowanej technologii, podnośniki mateco sięgają do najtrudniej dostępnych zakątków i najdalszych miejsc. Są idealnym partnerem do konserwacji i naprawy statków. Z podestami ruchomymi mateco wykonacie wszystkie prace szybko i oszczędzając koszty. Niezależnie od miejsca pracy, pod czy na pokładzie, na kadłubie czy na dziobie statku. Do użytku w stoczniach urządzenia muszą być wyposażone w specjalne dodatki np. podwójny system filtracji powietrza.
Na terenie miast i gmin zakres obszarów działania, jeśli chodzi o konieczność prac na wysokości, jest bardzo zróżnicowany: od przycinania drzew, poprzez utrzymanie oświetlenia ulicznego, utrzymanie linii elektroenergetycznych, wieszanie ozdób bożonarodzeniowych, do oczyszczania elewacji budynków miejskich. Podesty ruchome mateco są optymalnym narzędziem do tego typu prac, nawet bezpośrednio przy ulicy. Z rozsuniętymi podporami nawet w trudno dostępnych miejscach można uzyskać bezpieczny grunt pod nogami.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski