mateco w świecie

560000

ilość umów wynajmu rocznie

160

oddziały w 17 krajach

40000

urządzeń w flocie

mateco jest wiodącym dostawcą w zakresie sprzedaży oraz wynajmu - specjalizującym się w podestach ruchomych, wózkach widłowych oraz innych usługach serwisu i szkoleń. W zakresie wynajmu oferujemy największą flotę podestów ruchomych. Nasz park maszynowy liczy ok. 40.000 sztuk urządzeń w ponad 160 lokalizacjach w Europie oraz w Panamie, Chile i Meksyku.

Naszą tajemnicą sukcesu jest rozbudowana sieć oddziałów w całej Europie oraz rosnąca ilość oddziałów w Ameryce Południowej.

Gdziekolwiek nasz Klient nas potrzebuje - tam jesteśmy.

Na całym świecie oferujemy wyspecjalizowane usługi logistyczne oraz specjalistyczny sprzęt Special Equipment.

Na całym świecie rozwiązujemy problemy z dostępem do wysokości: bezpiecznie, szybko, blisko i niezawodnie.

Więcej informacji o Special Equipment, kliknij tutaj.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem na całym świecie, prosimy o kontakt z naszym międzynarodowym oddziałem /International Rental:

 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski