Kompleksowe usługi serwisowe, warsztatowe oraz lakiernicze podestów ruchomych

Serwis mateco

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do: dokonywania modernizacji podestów ruchomych i wózków jezdniowych, wytwarzania elementów urządzeń dźwignicowych, wykonywania napraw podestów ruchomych i wózków jezdniowych. Wysoko wykwalifikowany personel serwisu mateco podesty ruchome świadczy usługi w zakresie ewentualnych napraw wynajętych maszyn przez 24 godziny na dobę. W przypadku wystąpienia konieczności naprawy warsztatowej zapewniamy sprzęt zastępczy. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe oraz warsztatowe w zakresie napraw samojezdnych podestów roboczych na zlecenia indywidualne innych firm. Dyspozycyjność i doświadczenie serwisu mateco to gwarancja ciągłości pracy dla naszych klientów.

Lakiernia mateco

Dysponujemy profesjonalną lakiernią umożliwiającą renowację lakierniczą maszyn i sprzętu budowlanego, wózków widłowych, podestów ruchomych nawet dużych gabarytów. Stosujemy elektrostatyczną metodę natrysku, co w znacznym stopniu ogranicza straty lakieru i zdecydowanie podnosi jakość wykonywanej powłoki. Zatrudniamy profesjonalnych lakierników, którzy swoje doświadczenie zdobyli w renomowanych serwisach samochodowych i stale podnoszą swoje umiejętności w trakcie szkoleń z zakresu najnowszych technologii. W oparciu o rozbudowaną infrastrukturę i profesjonalne narzędzia jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Serwis mateco

W związku z wejściem rozporządzenia dotyczącego warunków jakie mają spełniać urządzenia transportu bliskiego oferujemy usługę określania resursu dla podestów ruchomych oraz wózków jezdniowych.

Usługi warsztatowe mateco- korzyści dla klienta:

  • Naprawy i konserwacje także na budowie
  • Wszystkie typy wszystkich producentów
  • Kontrola bezpieczeństwa wykonywana przez specjalistów
  • Stosowanie oryginalnych części zamiennych
  • Możliwość rozliczeń zryczałtowanych
  • Wyszkolona kadra specjalistów
  • Kontrola i odbiór urządzeń zabezpieczjących
ulotka broszura

Uprawnienia mateco do dokonywania modernizacji podestów ruchomych wózków jezdniowychUprawnienia mateco do dokonywania napraw podestów ruchomych wózków jezdniowychUprawnienia mateco do wytwarzania elementów urządzeń dźwignicowych

* Obowiązkowo

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski