Części zamienne do zwyżek.

Oferujemy sprzedaż części zamiennych do podnośników ruchomych oraz ładowarek wszystkich marek.

Masz kłopot z znalezieniem oryginalnych części zamiennych do podnośnika? Świetnie trafiłeś!
 

  • Oryginalne części do większości maszyn dostępne od ręki, dostarczamy również części do maszyn rzadko spotykanych na polskim rynku.
  • Przyjmujemy do naprawy płyty i moduły elektroniczne układów sterujących podestów.
  • Oferujemy: prostowniki, baterie trakcyjne, koła, filtry, ogumienie oraz wiele innych części zamiennych.

 

Oferujemy części zamienne do zwyżek najlepszych producentów takich jak: GENIE, IMER, BRAVI, MATILSA, MERLO, MANITOU, HAULOTTE, JLG.
Posiadamy silną sieć oddziałów mateco w całej Europie i innych częściach świata. W ten sposób możemy zagwarantować, że jesteśmy najbliżej Państwa. Za pośrednictwem naszej siostrzanej firmy TVH Parts, możemy pomóc Państwu w znalezieniu odpowiednich części zamiennych do Państwa maszyny. Gwarantujemy najszybszy czas realizacji zlecenia i najniższe ceny na rynku!

 

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

serwis@mateco.pl lub +48/ 32 32 32 023

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski