Sprzedaż nowych podnośników

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. oferuje na sprzedaż samojezdne podesty ruchome:

 • nowe zwyżki, najlepszych producentów marki Genie Terex, Haulotte, Nifty Lift, Imer Iteco, Braviisol, Matilsa, rampy Thervan

Dla wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń otrzymacie Państwo ważny przegląd UDT.

Dla zakupionych urządzeń firma zapewnia serwis posprzedażowy oraz zaopatrzenie w części zamienne.

W naszym parku maszynowym znajdują się platformy robocze zarówno o napędzie elektrycznym jak i diesel, przeznaczone do prac wewnątrz lub na zewnątrz budynków.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z działem mateco - sprzedaż urządzeń. Nasi doradcy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Wszystkich zainteresowanych zakupem podestu ruchomego zachęcamy do kontaktu, z chęcią pomożemy Państwu dobrać podnośnik dostosowany do potrzeb.

Sprzedaż nowych podestów przez bezpośredniego przedstawiciela

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

mateco sprzedaż urządzeń

 • +48 32 32 32 037
 • +48 506 191 381
 • +48 32 32 32 038
 • +48 506 191 357
  e-mail: sprzedaz(at)mateco.pl

  Dotacje ZUS na zakup nowego podnośnika

  Uzyskaj dotację ZUS na zakup nowego podnośnika w mateco służącego poprawie warunków i bezpieczeństwa pracy na wysokości. Zakład Ubezpieczeń Społecznych co pewien czas ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów zakupu nowego sprzętu. Dział sprzedaży mateco zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursach, oferując przygotowanie atrakcyjnych ofert na zakup nowych urządzeń. Szczegóły konkursów dostępne są na stronach ZUS.

 • Tychy, dn. 16.03.2020r.

  W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

  Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

  Z wyrazami szacunku
  Prezes Zarządu
  Sławomir Jankowski