Prowadzimy sprzedaż podnośników Braviisol

Do stosowania wewnątrz pomieszczeń

Firma mateco prowadzi sprzedaż nowych platform roboczych firmy Braviisol – jednego z wiodących producentów podnośników we Włoszech. Zwyżki marki Braviisol cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie prac na wysokości, gdzie dla pracownika ważny jest szybki czas pracy oraz komfort i bezpieczeństwo wykonywanych czynności.
Nasi klienci doceniają wygodę pracy na platformie roboczej, bez użycia niebezpiecznych drabin czy kłopotliwych rusztowań.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż podnośników, ale również zapewniamy serwis oraz dostarczamy części zamienne. Dla sprzedawanych podnośników zapewniamy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu urządzeń. Troszczymy się o klienta na każdym etapie zakupu, poczynając od działań związanych z finansowaniem zakupu – oferujemy najkorzystniejszą ofertę leasingową dostępną na rynku bez udziału pośredników i brokerów, poprzez działania związane z odbiorem technicznym i zarejestrowaniem podnośnika w Urzędzie Dozoru Technicznego, a kończąc na dostarczeniu urządzenia pod wskazany adres, za pomocą transportu specjalistycznego, przystosowanego do przewozu tego typu podestów ruchomych.

Karty katalogowe do ściągnięcia w pdf

Informujemy, że istnieje możliwość współfinansowania zakupu podestu przez ZUS w ramach poprawy bezpieczeństwa prac na wysokości.

Kontakt

+48 32 32 32 037
+48 506 191 381
+48 32 32 32 038
+48 506 191 357
e-mail: sprzedaz(at)mateco.pl

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski