Mobilne rampy przeładunkowe Thervan

Mobilne rampy najazdowe są to narzędzia wysoce specjalistyczne, stosowane głównie w logistyce magazynowej, ułatwiają wszelkie prace przeładunkowe. 
Rampy mobilne łączą podłoże z skrzynią ładunkową samochodu ciężarowego, służą do przeładunku tirów, kontenerów i maszyn. 
Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji, rampa najazdowa znacznie przyspiesza proces rozładunku i załadunku towarów oraz pojazdów. Rampa mobilna zapewnia nieograniczone możliwości swobodnego przemieszczania, nie jest trwale połączona z gruntem, może być przemieszczana przy pomocy wózka widłowego. Na powierzchni najazdowej ramp zastosowano kratownicę, co ułatwia pracę w trudnych warunkach pogodowych np. podczas opadu deszczu czy śniegu, minimalizując ryzyko poślizgu ładunku. Stosowanie ramp mobilnych daje nam niski koszt eksploatacji oraz gwarantuje oszczędność miejsca. 

Więcej o rampach znajdziesz na stronie: https://rampymobilne.com/

 

Dostępne modele ramp mobilnych THERVAN:

 

Zalety rampy ładunkowych Thervan:
- zaprojektowane tak, by możliwie jak najłatwiej móc manewrować i użytkować
- rampa może być w łatwy sposób przemieszczana przy pomocy specjalnego, demontowanego uchwytu
- może być przemieszczana przy pomocy wózka widłowego

 

Zobacz jak działają rampy mobilne Thervan (kliknij) 

Karty katalogowe do ściągnięcia w pdf

 

Informujemy, że istnieje możliwość współfinansowania zakupu podestu
przez ZUS w ramach poprawy bezpieczeństwa prac na wysokości.

Kontakt

+48 32 32 32 037
+48 506 191 381
+48 32 32 32 038
+48 506 191 357
e-mail: sprzedaz(at)mateco.pl

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski