Płyty stabilizacyjne

Chcesz zabezpieczyć delikatne podłoże przed ciężkim sprzętem? Wypróbuj płyty stabilizacyjne do gruntu z udźwigiem do 50 ton na płytę.

Stosowane na nieutwardzonych powierzchniach! Zastosowanie:

· Ogrodnictwo
· Trawniki
· Tereny sportowe
· Pola golfowe
· Budownictwo mieszkaniowe
· Tymczasowe chodniki
· Tereny festiwalowe

Wiele zalet:

· Wyjątkowo mocne i elastyczne
· Wysoka odporność na ścieranie
· Łatwe do rozłożenia
· Ekstremalna stabilność
· Lekki
· Brak wchłaniania wilgoci
· Łatwe do czyszczenia
· Łatwe do układania w stosy

Zintegrowane uchwyty do przenoszenia na obu końcach upraszczają rozmieszczenie i precyzyjne ustawienie płyt.

Typ urządzenia
No machines
wózki widłowe mateco
Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne parametry techniczne. Wszystkie specyfikacje dotyczące wymiarów, wagi i schematów pracy są przybliżone. W celu uzyskania dalszych, szczegółowych informacji, proszę skontaktować się z Doradcą Teczniczno - Handlowym mateco.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski