Podesty na przyczepie

Lekki i kompaktowy - to wielofunkcyjne urządzenie do prac na dużych wysokościach do 26 m zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, dzięki wyposażaniu ich w silnik hybrydowy. Stabilizatory, w które wyposażone są te urządzenia, doskonale niwelują nierówności terenu umożliwiając prace w trudnych warunkach. Jednakże niewątpliwie najważniejszą cechą charakteryzującą podesty na przyczepach jest ich masa. Dzięki małemu ciężarowi są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych podestów samojezdnych. Podesty te można ciągnąć jak przyczepę nawet za samochodem osobowym.

Wynajmij podest na przyczepie samochodowej z parku maszyn mateco

Typ urządzenia Producent Wysokość robocza Udźwig Wymiary urządzenia
maxmax Długość Szerokość Wysokość
AG 171 ENIFTYLIFTY 17.10 m 226 kg 6.20 m 1.65 m 2.16 m PDF Zapytanie
AT 230 B/EDINO 23.00 m 215 kg 8.15 m 2.05 m 2.24 m PDF Zapytanie
AT 250 D/EDENKA 25.00 m 200 kg 9.10 m 1.62 m 2.10 m PDF Zapytanie
podesty na przyczepie mateco
AG Podest przegubowy na przyczepie
AT Podest teleskopowy na przyczepie
E Napęd elektryczny
D Napęd diesla
B Napęd benzynowy


Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne parametry techniczne. Wszystkie specyfikacje dotyczące wymiarów, wagi i schematów pracy są przybliżone. W celu uzyskania dalszych, szczegółowych informacji, proszę skontaktować się z Doradcą Techniczno - Handlowym mateco.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski