Mobilne rampy przeładunkowe

Mobilne rampy najazdowe są to narzędzia wysoce specjalistyczne, stosowane głównie w logistyce magazynowej, ułatwiają wszelkie prace przeładunkowe.

Rampy mobilne łączą podłoże z skrzynią ładunkową samochodu ciężarowego, służą do przeładunku tirów, kontenerów i maszyn. Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji, rampa najazdowa znacznie przyspiesza proces rozładunku i załadunku towarów oraz pojazdów. Rampa mobilna zapewnia nieograniczone możliwości swobodnego przemieszczania, nie jest trwale połączona z gruntem, może być przemieszczana przy pomocy wózka widłowego. Na powierzchni najazdowej ramp zastosowano kratownicę, co ułatwia pracę w trudnych warunkach pogodowych np. podczas opadu deszczu czy śniegu, minimalizując ryzyko poślizgu ładunku. Stosowanie ramp mobilnych daje nam niski koszt eksploatacji oraz gwarantuje oszczędność miejsca.

Typ urządzenia
No machines
wózki widłowe mateco
Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne parametry techniczne. Wszystkie specyfikacje dotyczące wymiarów, wagi i schematów pracy są przybliżone. W celu uzyskania dalszych, szczegółowych informacji, proszę skontaktować się z Doradcą Teczniczno - Handlowym mateco.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski