Zastosowanie podestów ruchomych

Budownictwo jednorodzinne

Znane powiedzenie mówi: czas to pieniądz. Kto ma czas na rozkładanie rusztowań i drabin by wykonać prace na wysokości przy domu jednorodzinnym? Drugą kwestią jest- kto nie obawia się ryzyka upadku z wysokości? Coraz częściej ludzie wolą przeprowadzać prace na wysokości w sposób bezpieczny, szybki i komfortowy wynajmując podest ruchomy. Dlatego nikogo nie dziwi widok samojezdnego podestu ruchomego wynajętego do przeprowadzanie ocieplenia elewacji domu jednorodzinnego, malowania ścian i podbitki, wymiany rynien czy konserwacji kominów. Wynajem zwyżek do prac na wysokości przy domach jednorodzinnych staje się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, skoro zamiast montowania rusztowań można wynająć podnośnik i od razu przystąpić do pracy na wysokości.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski