Zastosowanie podestów ruchomych

Budownictwo przemysłowe

Udział branży budowlanej w gospodarce jest bardzo wysoki. Klienci muszą efektywnie i bezpiecznie pracować - jednocześnie dążąc do obniżenia kosztów. Nic więc dziwnego, że od lat renomowane firmy z branży budowlanej polegają na technice prac podnośników ruchomych mateco. Firmy z branży budowlanej, szczególnie budownictwa przemysłowego mogą na nas polegać. Co prawda przy wielu pracach budowlano-remontowych nadal używane są zwykłe rusztowania, jednakże firmy które choć raz skorzystały z podestów samojezdnych nigdy nie wracają do takich tradycyjnych rozwiązań. Okazuje się bowiem, że do prac na wysokości niezastąpiony jest podnośnik z dużym koszem roboczym lub ładowarka teleskopowa. Dzięki nim można na przykład przyspieszyć montaż różnych elementów budowlanych na wysokości- okien, rynien i innych fragmentów elewacji. Podesty robocze ułatwiają prace malarskie. Należy również dodać, że zwyżki stanowią uzupełnienie innego sprzętu stosowanego w budownictwie, jak na przykład koparek i dźwigów. W zależności od etapu budowy wykorzystywany jest sprzęt różnego typu, od ładowarek teleskopowych, po podnośniki z napędem na cztery koła- napędzane silnikiem diesla po mniejsze urządzenia elektryczne wykorzystywane już w zamkniętych halach do prac wykończeniowych.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski