Zastosowanie podestów ruchomych

Inwentaryzacje

Przeprowadzenie inwentaryzacji dla wielu firm to nie tylko kontrola stanu posiadania ale również obowiązek prawny wynikający z przepisów księgowych. Nie zawsze przeprowadzenie inwentaryzacji jest łatwe, towary składowane są na regałach z utrudnionym dostępem. Dzięki podnośnikom prace inwentaryzacyjne są przeprowadzane szybko i efektywnie. Samojezdne podesty ruchome znajdują spore zainteresowanie wśród firm przeprowadzających inwentaryzacje. Dzięki zwyżkom, szczególnie w magazynach wysokiego składowania, osoba przeprowadzająca spisy z natury w łatwy sposób jest w stanie sprawdzić i zebrać niezbędne informacje z stoku. Inwentaryzacje przeprowadzane są w zasadzie w ciągu jednego dnia i dzięki wynajmowi podnośnika można je wykonać bez żadnych problemów organizacyjnych. Zasadniczo inwentaryzacja w centrach logistycznych, magazynach, marketach wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu. Najlepiej sprawdzają się tutaj zwyżki z napędem elektrycznym, najczęściej wybierane są podesty nożycowe, masztowe lub w przypadku konieczności wychylenia się ponad przeszkody podesty teleskopowo-przegubowe. Zachęcamy do kontaktu z firmą mateco, gdzie znajdą Państwo pełen park maszyn przystosowanych do przeprowadzenia inwentaryzacji. Do dyspozycji klienta, na potrzeby inwentaryzacji, możemy zarezerwować większą ilość zwyżek w tym samym terminie.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski