Zastosowanie podestów ruchomych

Konstrukcje stalowe

Obecnie budownictwo wielkopowierzchniowe oparte jest w dużej mierze na nowoczesnej technologi budowictwa szkieletowego, bazującego na konstrukcjach stalowych. Firmy muszą efektywnie i bezpiecznie pracować - jednocześnie dążąc do obniżenia kosztów. Nic więc dziwnego, że od lat renomowane firmy z branży budowlanej polegają na technice prac podnośników ruchomych mateco. Również znane firmy z branży konstrukcji stalowych i budowy hal mogą w pełni na nas polegać. Na pytanie dlaczego korzystacie z podnośników mateco, uzyskujemy szybką odpowiedź: ponieważ dzięki technologii dostępu do wysokości firmy mateco możemy łatwo i szybko łączyć ze sobą stalowe i betonowe elementy konstrukcyjne nawet na bardzo dużej wysokości.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski