Zastosowanie podestów ruchomych

Obsługa nieruchomości

Czy na elewacji zewnętrznej wymieniasz okna, czy w piwnicy naprawiasz instalacje elektryczne, czy może zakładasz rolety słoneczne w wysokim holu, czy zwyczajnie tylko musisz wymienić żarówki nad taflą basenu - wysokie budynki mają wysokie wymagania serwisowe i konserwacyjne. Twoim partnerem do wszystkich tych skomplkowanych zadań jest mateco. Nasze podesty ruchome optymalnie wspomogą Twoich pracowników w pracach na wysokości. Wysokość robocza 57 metrów i zasięg boczny 25 metrów może rozwiązać większość problemów z dostępem do wysokości, oszczędzając koszty. Nawet jeśli teren jest nieprzejezdny a podłoga delikatna.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski