Zastosowanie podestów ruchomych

Reklama

Nośniki haseł reklamowych często usytuowane są w trudno dostępnych miejscach. To może być telebim na ruchliwym skrzyżowaniu ulic, duży neon na dachu budynku lub reklama na stadionie piłkarskim. Z podnośników korzysta bardzo chętnie branża reklamowa. Przede wszystkim przy wyklejaniu bilbordów przydatny okazuje się nowoczesny podest ruchomy. Tablice reklamowe przeważnie umieszczone są kilkanaście metrów nad ziemią (np. na ścianach budynków) i szybko okazuje się, że drabina jest za niska a budowa rusztowań zbyt czasochłonna. W takim przypadku praca nie będzie ani komfortowa, ani precyzyjna, nie mówiąc już o szybkości wyklejania bilbordu i bezpieczeństwie pracownika. Konieczne jest zastosowanie rozwiązania szybkiego, łatwego i bezpiecznego. Najlepszą opcją okazuje się podnośnik koszowy. Mateco wspiera Was w takich zadaniach. Nasz sprzęt jest niezawodny, wyposażony standardowo we wszystkie dodatki, których możecie potrzebować. Zadzwoń do nas, my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski