Zastosowanie podestów ruchomych

Stocznie

Dzięki zaawansowanej technologii, podnośniki mateco sięgają do najtrudniej dostępnych zakątków i najdalszych miejsc. Są idealnym partnerem do konserwacji i naprawy statków. Z podestami ruchomymi mateco wykonacie wszystkie prace szybko i oszczędzając koszty. Niezależnie od miejsca pracy, pod czy na pokładzie, na kadłubie czy na dziobie statku. Do użytku w stoczniach urządzenia muszą być wyposażone w specjalne dodatki np. podwójny system filtracji powietrza.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski