Jak dokonać wyboru najlepszego podnośnika?

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

Praca z podnośnika jest bezpieczna, szybka i przede wszystkim efektywna. Pracujesz na wysokości, już wiesz, że najlepiej wykorzystać do tego celu samojezdne podesty ruchome czyli podnośniki do prac na wysokości, ładowarki teleskopowe lub wózki widłowe. Zastanawiasz się skąd wziąć zwyżkę? Są dwie możliwości: zakup podnośnika lub wynajem podnośnika. By odpowiedzieć na to pytanie można przeanalizować kilka aspektów pracy na wysokości na podnośnikach.

Należy zastanowić się w ilu lokalizacjach będziemy pracować, jeśli jest to stałe, niezmienne miejsce, np. jeden zakład produkcyjny wówczas lepiej posiadać urządzenie na własność czyli zakupić podnośnik od sprawdzonego dostawcy, jeśli zaś często zmieniamy miejsce pracy, podnośnik musi być często transportowany wówczas lepiej korzystać z wynajmu podnośnika.

Kolejna sprawą jest różnorodność projektów, ponieważ jeśli stale wykonujemy ten sam typ pracy na tej samej wysokości to potrzebujemy ciągle ten sam rodzaj podnośnika, możemy wówczas zakupić konkretny, najlepiej dopasowany jeden model zwyżki. Jeśli zaś nasza praca często ma zmienny charakter i raz potrzebujemy tylko podnieść się wprost do góry ale innymi razem już pracować ponad przeszkodami na różnych wysokościach, raz wewnątrz w hali, innym razem na nieutwardzonym gruncie to lepiej skorzystać z wynajmu zwyżek- wówczas możemy wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj podnośnika według naszych potrzeb spośród bardzo wielu typów podnośników dostępnych na rynku.

Ostatnią istotną kwestią jest intensywność użytkowania podnośnika podczas prac na wysokości. W sytuacji gdy stale, codziennie korzystamy ze zwyżek warto zainwestować w kupno podnośnika. W przypadku prac sporadycznych, tylko w zakresie np. tymczasowych projektów lepiej korzystać z wynajmu podnośników.

Na rynku jest wiele firm oferujących wynajem podnośników ruchomych. Firmy konkurują o klientów, przyciągając ich bogatą ofertą i niezawodną flotą podnośników. Dlaczego warto wynająć podesty ruchome z grupy mateco:
• flota mateco składa się z około 40.000 podestów ruchomych w 700 różnych typach,
• najmłodsza flota podnośników na rynku
• 2.500 pracowników
• 700 wykwalifikowanych pracowników działu technicznego
• potrzebujesz ofertę na wynajem podnośnika za granicą: 160 oddziałów mateco oraz 80 sprawdzonych partnerów na całym świecie
• 560.000 umów wynajmu podnośników w roku
• ponad 62.600 aktywnych klientów
• nie musisz angażować finansów w zakup, a masz dostęp do szerokiej gamy podnośników
• płacisz tylko za te dni w które pracujesz
• awarie sprzętu nie blokują Ci prac gdyż serwis mateco działa 24/7 lub podstawiamy podnośnik na wymianę
• nie masz na głowie obowiązków prac konserwatorskich i przeglądów technicznych podnośników

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup podnośnika na własność musisz wybrać czy chcesz zakupić podnosnik nowy czy używany. Najistotniejsza kwestią w wyborze nowego czy używanego podnośnika jest budżet jakim dysponujemy. Nowe podnośniki będą zdecydowanie droższe od urządzeń używanych. Nowe podnośniki jednak posiadają gwarancję producenta. Jeśli poszukujesz nowego podnosnika do prac na wysokości skontaktuj się z działem sprzedaży mateco, który zapewnia kompleksową obsługę sprzedaży podnośników bezpośrednio od renomowanych producentów. Prowadzimy sprzedaż podestów ruchomych najlepszych producentów takich jak GENIE, IMER, BRAVI, MATILSA, MERLO, MANITOU, HAULOTTE, JLG. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji, oprócz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu zapewniają pełną obsługę dokumentacji, odbioru UDT, transportu, korzystnego finansowania oraz atrakcyjnego leasingu. Jeśli szukasz sprawdzonego sprzętu pochodzącego z zaufanego źródła, posiadającego pełną dokumentację motogodzin, zachęcamy do zakupu podnośnika używanegopochodzącego z floty wynajmu firmy mateco. Wszystkie sprzedawane przez nas podnośniki są sprawne technicznie i posiadają ważny przegląd UDT.

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

Comments

No Comments

Write comment

* These fields are required