Poszukujesz dostawcy części zamiennych lub firmy świadczącej usługi serwisowe do podnośnika, ładowarki teleskopowej lub wózka widłowego?

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

Dział techniczny firmy mateco podesty ruchome od lat oferuje kompleksowe usługi serwisowe, warsztatowe oraz lakiernicze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podnośników jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie oryginalne części zamienne i akcesoria do sprzętu służącego pracy na wysokości. Mamy w stałej ofercie części do podestów ruchomych, wózków widłowych oraz ładowarek. Jeśli jeszcze szukasz dostawcy części dla swojego parku maszyn, nie trać czasu i skontaktuj się z działem technicznym mateco. Dostarczamy części zamienne do urządzeń nie tylko najbardziej znanych producentów ale również części do maszyn rzadko spotykanych na polskim rynku. Oferujemy: prostowniki, baterie trakcyjne, koła, filtry, ogumienie oraz wiele innych części zamiennych.

A co z globalnym niedoborem pewnych elementów w gospodarce? Niestety lockdowny nałożone w państwach Unii Europejskiej z powodu COVID-19 oraz kryzys braku półprzewodników związany z rosnącym popytem zrobił swoje. Również w branży maszyn budowlanych zauważyliśmy pewne utrudnienia. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić podzespoły elektroniczne, przyjmujemy do napraw płyty i moduły elektroniczne układów sterujących podestów. Jeśli jest takie życzenie bez problemu zakuwamy i wymieniamy węże hydrauliczne u klienta. Naprawiamy instalacje hydrauliczne, elektryczne oraz elementy mechaniczne. Bogate doświadczenie i profesjonalizm pracowników działu technicznego połączony z wypełni wyposażonymi samochodami serwisowymi to gwarancja Twojego sukcesu.  

Czy wiesz, że możesz przedłużyć żywotność akumulatora dzięki regularnej regeneracji. Warto zadbać o akumulator zanim konieczna będzie jego wymiana. W ofercie działu technicznego mateco znajdziesz usługę profesjonalnej regeneracji akumulatorów zainstalowanych w podnośnikach z napędem elektrycznym. Taki zabieg znajduje się w ofercie działu technicznego w Tychach, Warszawie, Wrocławiu. Zadbaj o środowisko naturalne, nie wyrzucaj akumulatora i jeśli to możliwe zadbaj o jego regenerację, która przedłuża życie akumulatora aż o 80%.

Dysponując zespółem posiadających obszerną wiedzę i ogrom doświadczenia, możemy szybko pomóc w znalezieniu właściwego dla Ciebie rozwiązania. Nasz dział techniczny zajmuje się naprawami maszyn firmy: GENIE, HAULOTTE, JLG, UPRIGHT/SNORKEL, MERLO, MANITOU, ITECO/IMER, AIRO zarówno bezpośrednio na budowie lub w warsztatach.

Na czas naprawy oferujemy odpłatny sprzęt zastępczy oraz możliwość zorganizowania własnego transportu maszyny do hal serwisowych mateco w całej Polsce.

 

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące serwisu maszyn obcych. Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

- telefon:              +48 32 32 32 023
- e-mail:                serwis@mateco.pl
Dział techniczny

 

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

Comments

No Comments

Write comment

* These fields are required