Kompleksowe usługi serwisowe, warsztatowe oraz lakiernicze podestów ruchomych

Serwis mateco

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do: dokonywania modernizacji podestów ruchomych i wózków jezdniowych, wytwarzania elementów urządzeń dźwignicowych, wykonywania napraw podestów ruchomych i wózków jezdniowych. Wysoko wykwalifikowany personel serwisu mateco podesty ruchome świadczy usługi w zakresie ewentualnych napraw wynajętych maszyn przez 24 godziny na dobę. W przypadku wystąpienia konieczności naprawy warsztatowej zapewniamy sprzęt zastępczy. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe oraz warsztatowe w zakresie napraw samojezdnych podestów roboczych na zlecenia indywidualne innych firm. Dyspozycyjność i doświadczenie serwisu mateco to gwarancja ciągłości pracy dla naszych klientów.

Serwis mateco

W związku z wejściem rozporządzenia dotyczącego warunków jakie mają spełniać urządzenia transportu bliskiego oferujemy usługę określania resursu dla podestów ruchomych oraz wózków jezdniowych.

Usługi warsztatowe mateco- korzyści dla klienta:

  • Naprawy i konserwacje także na budowie
  • Wszystkie typy wszystkich producentów
  • Kontrola bezpieczeństwa wykonywana przez specjalistów
  • Stosowanie oryginalnych części zamiennych
  • Możliwość rozliczeń zryczałtowanych
  • Wyszkolona kadra specjalistów
  • Kontrola i odbiór urządzeń zabezpieczjących
ulotka broszura

Uprawnienia mateco do dokonywania modernizacji podestów ruchomych wózków jezdniowychUprawnienia mateco do dokonywania napraw podestów ruchomych wózków jezdniowychUprawnienia mateco do wytwarzania elementów urządzeń dźwignicowych

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

serwis@mateco.pl lub +48 692 421 427

* Obowiązkowo

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski