Skorzystaj z oferty wynajmu podnośników samochodowych z parku mateco

Wynajem podnośnika samochodowego z mateco, lidera w branży!

Podnośniki koszowe montowane na podwoziu samochodowym - zalety i zastosowanie.

Szybka gotowość do pracy, szybka zmiana lokalizacji- wynajmij podnośnik koszowy na samochodzie i przekonaj się sam ile zalet ma wynajem zwyżki.
Dzięki stałemu połączeniu podnośnika z podwoziem samochodu ciężarowego ten typ zwyżki roboczej umożliwia pracę na wysokości roboczej od 10 do 90 metrów i wysięg ponad 40 metrów, w zależności od modelu - idealne warunki dla wymagających prac na wysokości w każdym sektorze przemysłowym.

3 warianty z możliwością łatwego transportu.
Podnośniki koszowe montowane na samochodach ciężarowych dostępne są jako platformy na ramieniu przegubowym, przegubowo-teleskopowym oraz teleskopowym. Kosz montowany na ciężarówce jest bardzo szybko gotowy do pracy.

Zaletą korzystania z podnośników na samochodzie jest brak dodatkowych kosztów transportu. Praca na wysokości z podestu na samochodzie wyróżnia się najwyższą mobilnością. Po zakończeniu pracy jest możliwości szybkiego przemieszczania się i wykonania prac w kilku oddalonych od siebie miejscach nawet w ciągu jednej dniówki bez konieczności korzystania z usług transportu specjalistycznego.

 

Czym wyróżniają się wynajem podnośnika koszowego montowanego na samochodzie i jakie są zalety wynajmu zwyżki samochodowej:

 - duże wysokości robocze (do 90 metrów) i duży wysięg boczny (ponad 40 metrów)

- duży udźwig kosza roboczego

- wykorzystanie w podnośnikach najnowocześniejszej technologii sterowania

- intuicyjna obsługa, której można się szybko nauczyć

- łatwość sterowania, bez trudu można opanować manewrowanie zwyżką

- możliwość wynajmu podnośnika wraz z obsługa operatora

- duży zakres obrotu umożliwia dużą prędkość roboczą

- w zależności od podnośnika, samochody mogą posiadać bogate wyposażenie dodatkowe (np. blokada mechanizmu różnicowego, napęd na wszystkie koła, mocowanie pilarki, specjalne mocowania dla kamer)

- pojazdy zabudowane przez kluczowych producentów takich jak: Ruthmann, Palfinger, Wumag, Multitel

- przy wynajmie samego podnośnika koszowego wymagane jest posiadanie prawa jazdy odpowiedniej kategorii B dla pojazdów do 3,5 tony i kategorii C powyżej 3,5 tony. Operator podnośnika musi również posiadać odpowiednie uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (UDT, TDT, WDT). Takie uprawnienia możecie Państwo uzyskać przez przejście odpowiedniego szkolenia, które są dostępne w każdym z oddziałów mateco.

 

Szeroka gama przeznaczonych do wynajmu zwyżek samochodowych znajduje spore zastosowanie w wielu branżach. Zwyżki na samochodach są idealnym rozwiązaniem do:

 • naprawy linii energetycznych i telefonicznych,
 • instalacji masztów radiowych,
 • budowy elektrowni wiatraków
 • inspekcji mostów i budynków,
 • montażu reklam i banerów,
 • pielęgnacji zieleni,
 • napraw świateł ulicznych,
 • montażu dekoracji świątecznych,
 • napraw poszycia dachu,
 • pracy przy elewacjach
 • mycia okien
 • wydarzenia sportowe
 • filmowanie

 

Krótkie zlecenia, duża elastyczność, duże wysokości robocze - jeśli te trzy kryteria są priorytetem wykonywanej pracy na wysokości, to wynajem podnośnika na podwoziu samochodu ciężarowego jest zawsze właściwym wyborem. Ten typ zwyżki jest więc szczególnie popularny przy wszelkich pracach na wysokości, szczególnie gdy wymagane są podnośniki o dużym zasięgu bocznym.

Dzięki szerokiej gamie wysokości roboczych i wysięgu, podnośniki montowane na ciężarówkach oferują znacznie szersze spektrum zastosowań, począwszy od prac ręcznych w branży dekarskiej, poprzez prace przy pielęgnacji drzew, aż po prace przy turbinach wiatrowych. W dziedzinie ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu decydującą zaletą okazuje się stabilne stanowisko w koszu roboczym co wyróżnia pracę na podnośnikach samochodach.

Wybór właściwego modelu podnośnika koszowego montowanego na podwoziu samochodowym. Na co zwrócić szczególna uwagę?
Miejsce użytkowania jest głównym kryterium wyboru odpowiedniego podnośnika montowanego na ciężarówce. Bardzo ważne są takie informacje jak wysokość robocza, obciążenie kosza – tzw. udźwig, obecność ograniczeń przejazdu – np. szerokość czy wysokość bramy, czy warunki gruntowe – teren utwardzony czy grunt naturalny. Nie ma powodu do zmartwień. Doradcy techniczno-handlowi pracujący w mateco posiadają bogate doświadczenie i wybiorą najlepszy sprzęt do potrzeb Klienta. Wystarczy, że podasz nam warunki panujące w miejscu pracy - my najlepiej wykorzystamy te informacje, aby znaleźć najlepiej dopasowany podnośnik montowany na samochodzie ciężarowym, która idealnie pasuje i umożliwia optymalną, bezpieczną pracę na wysokości.

 

 

Nasi pracownicy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wynajmu podnośników koszowych na samochodzie.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

- telefon:              +48 501 603 385
- e-mail:                hubert.chrostowski@mateco.pl 

WYBIERZ mateco, LIDERA W BRANŻY!

Wynajem podnośników koszowych na samochodzie w Warszawie i okolicach!
Nie zwlekaj wynajmij zwyżkę na samochodzie w województwie mazowieckim.
Wynajmij zwyżkę z operatorem.

Comments

No Comments

Write comment

* These fields are required