Skip to main content

CAREER

Insight into our working world

mateco Employer

This is what we value

We achieve our common goal – to supply the best height access technology for our customers – with a cooperative partnership, team spirit, openness and respect.

We have a modern corporate structure and enable our employees to actively become involved and help shape things. We are a professional employer with a friendly atmosphere and attractive benefits.

If you're looking for an employer with long-term prospects for the future in a growing company and a pleasant working atmosphere, we look forward to receiving your application.

Job offers  

We

We see ourselves as a mateco family and maintain a respectful and appreciative corporate culture at all times, in which we enjoy supporting each other, working hand in hand and celebrating successes together.

PEOPLE AT

Make

We give the necessary leeway so that each team member can lead their own projects to success with expertise and passion. Because with us, our own solutions are in demand.

WORKING AT

Heights

As a team, we are passionate about finding the perfect fit and inspiring our customers - even outside the standard. We make heights! You too?

JOBS AT

EMPLOYEE BENEFITS

This is what we offer to our team.

An attractive corporate culture with living values is one thing. Tangible employee benefits are another. To ensure that each of our team members finds the best conditions for their own work, we make a whole range of offers that we are continuously expanding.

 

WORKING AT mateco

We Make Heights

Join the mateco team

Employee opinions

Tomasz Winskowski

Dział Techniczny

„Dlaczego lubię pracę w mateco? Zakres obowiązków jest na moim stanowisku bardzo szeroki, codziennie dzieje się coś innego, co sobie szczególnie cenię. Monotonia w pracy mi nie grozi. Firma działa na polskim rynku ponad 20 lat, jest stabilna ekonomicznie. Mojej rodzinie daje to poczucie bezpieczeństwa a mi perspektywę rozwoju zawodowego w przyszłości. Cieszę się, że pracuję w mateco i polecam każdemu kto zastanawia się nad składaniem CV.“

Anna Balwierz

Dział Techniczny

„Rozpoczynając pracę w mateco zachwyciła mnie panująca w firmie bardzo wysoka kultura pracy.
Ludzie w mateco traktują się z szacunkiem, a komunikacja pomiędzy wydziałami i oddziałami jest na najwyższym poziomie.
Pracując w Dziale Technicznym bardzo cenię sobie wsparcie koleżeństwa, jak również współpracę z naszymi wysoko wykwalifikowanymi technikami.
Warto podkreślić, iż  w mateco nie ma wyścigu szczurów i panuje przyjazna atmosfera.
mateco to stabilna i rzetelna firma, która oferuje wysokiej jakości usługi i dba o rozwój swoich pracowników w wielu płaszczyznach.
Jestem dumna, że pracuję w mateco.
We are one!“

Tomasz Błaż

Dział IT

„Dlaczego lubię pracować w mateco? Ponieważ wiem, że moje zaangażowanie jest doceniane. Za bardzo dużą swobodę w wykonywaniu obowiązków i zaufanie ze strony przełożonych. Za rodzinną atmosferę oraz bardzo duże możliwości rozwoju (płatne kursy i szkolenia).  Pracując w dziale IT koniecznością jest „bycie na bieżąco” z nowymi rozwiązaniami – mateco doskonale to rozumie.
Co sprawia, że mateco jest wyjątkowym pracodawcą? Przede wszystkim fakt, że docenia i dobrze traktuje pracowników. Bardzo dba o atmosferę pracy co sprawia, że człowiek „nie idzie do roboty jak na ścięcie”.
Czy poleciłbym mateco jako pracodawcę? Oczywiście. Płaca adekwatna do zaangażowania i umiejętności, elastyczne podejście do pracy ze strony przełożonych, fantastyczna atmosfera - to wszystko realia a nie marketingowy wymysł. W poprzedniej pracy spędziłem 14 lat więc byłem pełen obaw zmiany. Czas pokazał, że zupełnie niepotrzebnie.“

Katarzyna Neterowicz

Dział Windykacji

„Lubię pracować w mateco bo praca tutaj cieszy mnie niezmiennie od 10 lat dając mi satysfakcje zawodową i poczucie odpowiedzialności.
mateco  jest  firmą w której pracownicy to ludzie prawdziwi dla których bardzo ważne są relacje pomiędzy nimi zarówno te w pracy jak i poza. Staramy się być dla siebie wsparciem aby mieć wpływ na rozwój naszej firmy gdyż większość  z nas wiąże dalszą przyszłość zawodową z mateco.
Jeśli chcesz pracować w stabilnej cały czas idącej do przodu firmie – przyjdź do nas. Oprócz wynagrodzenia i kilku innych dodatków otrzymasz  możliwość rozwoju, ciekawych szkoleń, poznania ciekawych ludzi. Nikt z nas nie stoi w miejscu gdyż my jako mateco nie stoimy w miejscu.“

Bartosz Blachnicki

Dział Windykacji

„Pracując w mateco mam poczucie, że moja praca ma znaczenie - wkład, który wnoszę w rozwój firmy jest istotny dla większych lub mniejszych jej sukcesów. Ostatnie lata istnienia mateco to czas bardzo pozytywny dla firmy, co pozwala mi cieszyć się jej sukcesami jak swoimi własnymi.
Duże zaufanie ze strony przełożonych, otwartość na nowe inicjatywy oraz swoboda działania powodują, iż praca nie jest rutyną, a każdy dzień ciekawym wyzwaniem. Przychodząc do pracy w mateco nie wyobrażałem sobie, że będę pracować w firmie za trzy lata - obecnie nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie w niej nie być za dziesięć.
mateco jest moim trzecim pracodawcą i pod każdym względem lepszym niż dwie poprzednie firmy. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczy, które można byłoby poprawić i to jest najlepsza rekomendacja naszej firmy jako pracodawcy.“

Mariusz Sroka

Dział Techniczny

„Dla mnie mateco to świetny pracodawca, który zapewnia szereg szkoleń zwiększających kompetencje, co znacząco ułatwia mi codzienną pracę na serwisie urządzeń i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości. Nuda nie jest mi znana dzięki codziennym wyzwaniom i stałym kontakcie z nowymi klientami. Pracuje w firmie już ponad 7 lat. mateco charakteryzuje się pozytywną atmosferą, panują tutaj zdecydowanie przyjacielskie relacje. Czasem wydaje mi się, że jestem członkiem dużej rodziny. Czy poleciłbym mateco jako pracodawcę? Zdecydowanie tak!“