Skip to main content

Znajdź ofertę pracy w mateco

Przenieś swoją pracę na wyższy poziom

mateco Pracodawcą

W czym upatrujemy wartość firmy

Przedsiębiorstwo jest tak profesjonalne, jak profesjonalni są jego pracownicy. W mateco stwierdzenie to jest znane bardzo dobrze. Wiemy, że bez odpowiedniego zespołu pracowników i ich zaangażowania, sukces firmy nie jest możliwy.

Dysponujemy nowoczesną strukturą organizacyjną, dajemy naszym pracownikom możliwość aktywnego udziału w jej kształtowaniu. Jesteśmy profesjonalnym pracodawcą, gwarantujemy rodzinną atmosferę i zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego. Jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozbudowującą sieć swoich oddziałów oraz zakres oferowanych usług.

Jeśli szukasz pracodawcy z perspektywą stabilnej pracy na przyszłość w rozwijającej się firmie i oczekujesz przyjaznego środowiska pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Razem

Widzimy nasz zespołu jako rodzinę mateco. Pielęgnujemy kulturę firmy, szanujemy i doceniamy pracowników. Wspieramy się nawzajem, pracujemy ramię w ramię. Razem świętujemy sukcesy.

Ludzie w firmie

Sięgamy

Dajemy swobodę działania, aby każdy członek zespołu mógł prowadzić projekty z wiedzą i pasją. Doceniamy własne rozwiązania, kreatywność i innowacyjność prowadzącą do sukcesu.

Praca w firmie

Wyżej

Z pasją znajdujemy najlepsze rozwiązania. Jako zespół inspirujemy naszych klientów. Zawsze wychodzimy poza standardy. Razem sięgamy wyżej! A ty?

Oferty pracy w firmie

benefity dla pracowników

Co oferujemy naszemu zespołowi?

Wysoka kultura organizacyjna i przyjazdna atmosfera, praca do której z chęcią przychodzą pracownicy i realizują swoje zadania to jedno.
Wymierne korzyści dla pracowników to drugie.
Zapewniamy każdemu członkowi naszego zespołu najlepsze warunki do pracy, oferujemy całą gamę korzyści, które stale poszerzamy:

  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe
  • opieka medyczna
  • kursy językowe
  • szkolenia branżowe
  • wyjazdy integracyjne

 

pracuj w mateco

Razem sięgamy wyżej

Dołącz do zespołu mateco

Zobacz opinie pracowników mateco

Tomasz Winskowski

Dział Techniczny

„Dlaczego lubię pracę w mateco? Zakres obowiązków jest na moim stanowisku bardzo szeroki, codziennie dzieje się coś innego, co sobie szczególnie cenię. Monotonia w pracy mi nie grozi. Firma działa na polskim rynku ponad 20 lat, jest stabilna ekonomicznie. Mojej rodzinie daje to poczucie bezpieczeństwa a mi perspektywę rozwoju zawodowego w przyszłości. Cieszę się, że pracuję w mateco i polecam każdemu kto zastanawia się nad składaniem CV.“

Anna Balwierz

Dział Techniczny

„Rozpoczynając pracę w mateco zachwyciła mnie panująca w firmie bardzo wysoka kultura pracy.
Ludzie w mateco traktują się z szacunkiem, a komunikacja pomiędzy wydziałami i oddziałami jest na najwyższym poziomie.
Pracując w Dziale Technicznym bardzo cenię sobie wsparcie koleżeństwa, jak również współpracę z naszymi wysoko wykwalifikowanymi technikami.
Warto podkreślić, iż  w mateco nie ma wyścigu szczurów i panuje przyjazna atmosfera.
mateco to stabilna i rzetelna firma, która oferuje wysokiej jakości usługi i dba o rozwój swoich pracowników w wielu płaszczyznach.
Jestem dumna, że pracuję w mateco.
We are one!“

Tomasz Błaż

Dział IT

„Dlaczego lubię pracować w mateco? Ponieważ wiem, że moje zaangażowanie jest doceniane. Za bardzo dużą swobodę w wykonywaniu obowiązków i zaufanie ze strony przełożonych. Za rodzinną atmosferę oraz bardzo duże możliwości rozwoju (płatne kursy i szkolenia).  Pracując w dziale IT koniecznością jest „bycie na bieżąco” z nowymi rozwiązaniami – mateco doskonale to rozumie.
Co sprawia, że mateco jest wyjątkowym pracodawcą? Przede wszystkim fakt, że docenia i dobrze traktuje pracowników. Bardzo dba o atmosferę pracy co sprawia, że człowiek „nie idzie do roboty jak na ścięcie”.
Czy poleciłbym mateco jako pracodawcę? Oczywiście. Płaca adekwatna do zaangażowania i umiejętności, elastyczne podejście do pracy ze strony przełożonych, fantastyczna atmosfera - to wszystko realia a nie marketingowy wymysł. W poprzedniej pracy spędziłem 14 lat więc byłem pełen obaw zmiany. Czas pokazał, że zupełnie niepotrzebnie.“

Katarzyna Neterowicz

Dział Windykacji

„Lubię pracować w mateco bo praca tutaj cieszy mnie niezmiennie od 10 lat dając mi satysfakcje zawodową i poczucie odpowiedzialności.
mateco  jest  firmą w której pracownicy to ludzie prawdziwi dla których bardzo ważne są relacje pomiędzy nimi zarówno te w pracy jak i poza. Staramy się być dla siebie wsparciem aby mieć wpływ na rozwój naszej firmy gdyż większość  z nas wiąże dalszą przyszłość zawodową z mateco.
Jeśli chcesz pracować w stabilnej cały czas idącej do przodu firmie – przyjdź do nas. Oprócz wynagrodzenia i kilku innych dodatków otrzymasz  możliwość rozwoju, ciekawych szkoleń, poznania ciekawych ludzi. Nikt z nas nie stoi w miejscu gdyż my jako mateco nie stoimy w miejscu.“

Bartosz Blachnicki

Dział Windykacji

„Pracując w mateco mam poczucie, że moja praca ma znaczenie - wkład, który wnoszę w rozwój firmy jest istotny dla większych lub mniejszych jej sukcesów. Ostatnie lata istnienia mateco to czas bardzo pozytywny dla firmy, co pozwala mi cieszyć się jej sukcesami jak swoimi własnymi.
Duże zaufanie ze strony przełożonych, otwartość na nowe inicjatywy oraz swoboda działania powodują, iż praca nie jest rutyną, a każdy dzień ciekawym wyzwaniem. Przychodząc do pracy w mateco nie wyobrażałem sobie, że będę pracować w firmie za trzy lata - obecnie nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie w niej nie być za dziesięć.
mateco jest moim trzecim pracodawcą i pod każdym względem lepszym niż dwie poprzednie firmy. Trudno mi sobie wyobrazić rzeczy, które można byłoby poprawić i to jest najlepsza rekomendacja naszej firmy jako pracodawcy.“

Mariusz Sroka

Dział Techniczny

„Dla mnie mateco to świetny pracodawca, który zapewnia szereg szkoleń zwiększających kompetencje, co znacząco ułatwia mi codzienną pracę na serwisie urządzeń i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości. Nuda nie jest mi znana dzięki codziennym wyzwaniom i stałym kontakcie z nowymi klientami. Pracuje w firmie już ponad 7 lat. mateco charakteryzuje się pozytywną atmosferą, panują tutaj zdecydowanie przyjacielskie relacje. Czasem wydaje mi się, że jestem członkiem dużej rodziny. Czy poleciłbym mateco jako pracodawcę? Zdecydowanie tak!“