Pomimo, że w ofercie grupy mateco dostępne jest 12000 podnośników w ponad 700 różnych modelach, firma mateco nie zaprzestaje powiększania paku maszyn. Na rynek wprowadza ciągle nowe typy maszyn, charakteryzujące się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi rozwiązaniami.

Dużą popularnością cieszą się podnośniki z rozwiązaniami ekologicznymi, czyli zaopatrzone w silnik hybrydowy dający możliwość pracy zarówno w trudnych warunkach terenowych jak i zamkniętych halach. Klienci mateco doceniają urządzenia niskoemisyjne i ekstremalnie ciche. Wynajmujący coraz częściej zapytują o nowoczesne zwyżki odpowiadające restrykcyjnym ekologicznym wymogom inwestycji.

Świetnym przykładem takiego sprzętu jest podnośnik koszowy na samochodzie marki MULTITEL model MT204: https://www.mateco.pl/fileadmin/pdf/karty_katalogowe/LT_204_DE.pdf

Ciekawy model wprowadzony na rynek to zwyżka nożycowa marki DINGLI model JCPT2212DC- https://www.mateco.pl/fileadmin/pdf/karty_katalogowe/S_220_ES.pdf
Jest to podnośnik elektryczny o wysokości roboczej aż 22 metry i szerokości jedynie 1,25 metra. Urządzenie posiada niebrudzące ogumienie, jest ciche, wręcz idealne do prac wewnątrz wysokich hal.

 

Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Skontaktuj się z najbliższym oddziałem mateco: https://www.mateco.pl/pl/kontakt/kontaktpolska/ 

- telefon:              +48 32 22 33 032
- e-mail:               info@mateco.pl

Comments

No Comments

Write comment

* These fields are required