Doradztwo

Tam gdzie jesteśmy potrzebni - u Klienta

Doradztwo, pomoc przy wyborze podestów

Podnośnik teleskopowy albo może platforma nożycowa? Wynajem samojezdnych podestów roboczych to kwestia doświadczenia i często wymaga fachowej wiedzy. Dlatego, by znaleźć najlepsze rozwiązania, nasi doradcy techniczo- handlowi, na miejscu oceniają sytuację i pomagają w wyborze sprzętu. Dysponujemy również doświadczoną kadrą menadżerską, która służy dodatkową pomocą. Nasi specjaliści analizują potencjalne miejsce pracy i są otwarci na Państwa życzenia i wymagania. Wraz z dysponentami w biurach są zespołem nie do pokonania.

  • Skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Wiedza na miejscu
  • Specjalistyczna wiedza know-how
  • Kompleksowy zakres usług

Nasi doradcy techniczno - handlowi ustalą szybko i niezawodnie odległość do obiektu roboczego. Skutecznie wybiorą idealnie dopasowany podnośnik do prac na wysokości.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski