Skip to main content

Impressium mateco

mateco podesty ruchome Sp. z o.o.

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne materiały opublikowane na tej stronie internetowej podlegają, jeżeli tego nie zaznaczono inaczej, ochronie prawnej i stanowią własność firmy mateco podesty ruchome Sp. z o.o. Każde ich powielanie, rozpowszechnianie, zapamiętywanie, odtwarzanie i przekazywanie ich treści bez wyraźnej pisemnej zgody mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest zabronione.

Firma mateco Sp. z o.o. opracowała bardzo starannie niniejszą stronę internetową i dba o jej regularną aktualizację. Jednakże podawane przez nas dane służą wyłącznie do przedstawienia informacji ogólnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Handlowego. Dane techniczne, wyposażenie oraz opis podestów ruchomych są wyłącznie przykładowe i w rzeczywistości mogą różnić się od przedstawionych. Zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany. Miarodajne są wyłącznie dane techniczne oraz dane dotyczące wyposażenia poszczególnych podestów ruchomych podane przez naszych doradców techniczno- handlowych.

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. nie gwarantuje aktualności, poprawności i kompletności informacji zawartych w niniejszej prezenatcji internetowej oraz nie zapewnia ciągłego dostępu do niej. W przypadku odnośników do innych stron internetowych, mateco nie bierze na siebie odpowiedzialności za treści w nich zawarte. Uruchamiając linki do stron internetowych osób trzecich, opuszczacie Państwo naszą prezentację internetową. W tym przypadku zastosowanie mają odrębne uregulowania, zwłaszcza dotyczące ochrony danych osobowych. Firma mateco nie ponosi także odpowiedzialności za udostępnione do ściagnięcia pliki.

mateco podesty ruchome Sp. z o.o.
ul. Murarska 27
43-100 Tychy
Tel.: +48 (0) 32 32 32 000
Fax.: +48 (0) 32 32 32 039
info@mateco.pl

Członek Zarządu
M. Kordialik

NIP PL9542239908
Regon 273935354
KRS 0000049914 Sąd Rejonowy w Katowicach
Kapitał zakładowy 1.000.000,00 PLN