Skip to main content

Firma

Lider na rynku techniki dostępu do wysokości

Grupa mateco jest jednym z wiodących dostawców podnośników. Przez dziesięciolecia obecności na rynku światowym wyznaczamy trendy w branży wynajmu podnośników i innego sprzętu do prac na wysokości.

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. działa prężnie na polskim rynku od 1998 roku. Jesteśmy prekursorem w upowszechnianiu techniki dostępu do prac na wysokości w naszym kraju. Przez lata działalności w Polsce stale umacniamy pozycję niedoścignionego lidera.

Flota podnośników do wynajmu składa się z:

  • nożycowych oraz teleskopowych podestów ruchomych
  • ładowarek teleskopowych
  • podestów na przyczepach
  • pojazdów specjalnych
  • podnośników koszowych na podwoziu samochodowym
  • wózków widłowych

Oferujemy zaawansowane technologicznie samojezdne urządzenia do prac na wysokości od 4 do 57 metrów, zapewniając klientom komfort i bezpieczeństwo. Naszym znakiem firmowym jest fachowa i profesjonalna opieka nad Klientem na każdym etapie realizaji zlecenia.

Firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Należymy do elitarnego grona klubu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się w Polsce firm. Jesteśmy wyróżnieni przez Ministerstwo Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego za współpracę w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkład w rozwój gospodarczy Polski. Za najwyższe standardy bezpieczeństwa otrzymaliśmy tytuł Lidera Bezpieczeństwa Technicznego rankingu Urzędu Dozoru Technicznego w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.